ZTSO’dan, GÜMRÜK BİRLİĞİNİN İŞ DÜNYASINA ETKİLERİ SEMİNERİ

ZTSO’dan, GÜMRÜK BİRLİĞİNİN İŞ DÜNYASINA ETKİLERİ SEMİNERİ
22 Mayıs 2017 Pazartesi 17:02

Timuçin ÖZAT/ Yenihaber

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası (ZTSO) ve İktisadi Kalkınma Vakfı işbirliği ile “Türkiye’nin AB Gündemi: Güncellenen Gümrük Birliğinin iş dünyasına etkileri” semineri ZTSO toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Haber merkezi - Dış ticaret ile ilgili üyelerini bilgilendirmeyi sürdüren Zonguldak TSO, son dönemde  gümrük birliğinin tam anlamıyla etkin işleyişine sekte vuran sorunları giderecek bir güncellemeye ihtiyaç duyulması ve bu sebeple gerçekleşen  güncellemeleri üyelerine anlattı.

Seminere konuşmacı olarak İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) Strateji ve İş Geliştirme Müdürü Gökhan Kilit ile Araştırma Müdürü Çisel İleri katıldı. Etkinliğe konuşmacı olarak katılan İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) Strateji ve İş Geliştirme Müdürü Gökhan Kilit, Gümrük Birliğinin güncellenmesi ve iş dünyasına etkileri,  İKV Araştırma Müdürü Çisel İleri AB Fon ve Programları iş dünyası nasıl faydalanır konularında katılımcıları bilgilendirdiler.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz