ZONGULDAK’IN EKONOMİSİ MASAYA YATIRILDI

ZONGULDAK’IN EKONOMİSİ MASAYA YATIRILDI
24 Aralık 2018 Pazartesi 19:16

YENİHABER

Zonguldak İl Ekonomi Toplantısı Vali Erdoğan Bektaş, başkanlığında yapıldı. Filyos Projesi başta olmak üzere çeşitli yatırımlar üzerinde istişareler gerçekleştirildiği bildirildi.

Zonguldak’ın ekonomisinin ele alındığı toplantıya birçok sanayi sanayici, BEÜ yetkilileri, çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri iştirak etti.

Zonguldak Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden konuyla ilgili yapılan açıklamada, şu bilgilere yer verildi:

“İl Ekonomisini bir bütün olarak ele almak, ilin ekonomik durumu ve potansiyelini, yürütülen yatırımları ve istihdam konularını değerlendirmek amacıyla düzenlenen ve ikincisi yapılan toplantıya Vali Erdoğan Bektaş Başkanlık yaptı.

Toplantıda katılanlara hitap eden Vali Bektaş, Zonguldak’ın ekonomisini bir anlamda masaya yatırmak, kamu kurum ve kuruluşları, iş insanlarımız ile sanayicilerimiz arasındaki koordinasyon ve işbirliğini sağlamak, dolayısıyla  ilin ekonomisine genel  bir bakış amacıyla düzenlenen toplantının önemini vurgulayarak katılanlara teşekkür etti. 

Kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile iş insanlarımız ve sanayicilerimizin görüş ve önerilerinin de alındığı toplantıda başta Filyos Projesi olmak üzere sektörel projeler ve  ilimizde yürütülen kamu yatırımları ile istihdam konuları görüşüldü.

Toplantıya, Bülent Ecevit Üniversitesi yetkilileri, TTK Genel Müdürü, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları, Esnaf Odaları temsilcileri ile sanayiciler, iş dünyasından kişiler katıldı. 

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz