ZONGULDAK’TA SAHA ZİYARETİNE KALAN TEK OKUL

ZONGULDAK’TA SAHA ZİYARETİNE KALAN TEK OKUL
24 Mayıs 2017 Çarşamba 13:25

Fedai KAÇAR/Timuçin ÖZAT

Milli Eğitim Bakanlığı yetkilileri, “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” yarışmasıyla ilgili saha ziyaretine kalan Alaplı Anadolu İmam Hatip Lisesine saha ziyareti gerçekleştirdikleri bildirildi.

Haber merkezi - Zonguldak’ın - Alaplı Anadolu İmam Hatip Lisesi, “Korkunla Yüzleş, Korkma Sosyalleş” isimli projesiyle Zonguldak’ta saha ziyaretine kalmayı başaran tek okul oldu.

BİNLERCE PROJEYİ GEÇTİ

Eğitim ve Öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile 2016-2017 eğitim ve öğretim yılında 5.si düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri"   kapsamında 3357 başvuru alındı ve ödül başvuru raporlarının değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından saha ziyaretine kalma başarısı gösteren kurumlar belirlendi. Belirlenen kurumlara 22-26 Mayıs 2017 tarihlerinde Bakanlık değerlendiricileri tarafından saha ziyaretleri gerçekleştirilerek çalışmalar yerinde inceleniyor. Saha ziyaretine 3357 kurumdan 90 adet proje kalmıştı. Saha ziyaretlerinin neticesinde bölge dereceleri daha sonra Türkiye dereceleri belli olacak.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz