ZONGULDAK TEKNOLOJİ GELİŞTİRME MERKEZİ FAALİYETTE

ZONGULDAK TEKNOLOJİ GELİŞTİRME MERKEZİ FAALİYETTE
6 Kasım 2018 Salı 15:00

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

AK Parti önceki dönem Zonguldak milletvekili Faruk Çaturoğlu, Zonguldak Teknoloji Geliştirme Merkezinin hayata geçirildiğini açıkladı.

   AK Parti Zonguldak eski milletvekili Çaturoğlu, yaptığı açıklamada şu bilgiler verdi:

   "Bizzat takibini yaptığımız işlerden birinin daha faaliyete geçmesinin mutluluğunu yaşıyoruz.

   Zonguldak Teknoloji Geliştirme Bölgesi 30/09/2017 tarih ve 2017/10806 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Bakanlar Kurulu onayıyla kuruluşunu tamamlamıştır. Bölge 11/10/2018 tarihinde ilk işletmeyi bünyesine alarak faaliyete geçmiştir. İlimizehayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz