Zonguldak’ın değerlerini tek tek işlediler

Zonguldak’ın değerlerini tek tek işlediler
1 Haziran 2018 Cuma 19:04

İHA

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye bölümü 3.sınıf öğrencilerinden oluşan 46 kişilik ekip tarafından sosyal sorumluluk projesi adı altında yapılan dersin temasını Zonguldak ve değerlerini resim ettiler.

‘Zonguldak’ın değerlerine renk katmaya geldik’ adlı projesi ile Pamukkale Üniversitesi’nden gelen 6 kişilik uzman ekip ve BEÜ öğrencilerinden oluşan toplamda 46 kişilik ekip tarafından Milli Egemenlik Caddesi’nde bulunan duvara TTK ve Deniz feneri, elinde fener olan madenci resmi çizildi. Açılış törenine, Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, proje sorumlusu ve öğretim görevlisi Kayhan Kafalı ve öğrenciler katıldı.

Açılış kurdelesini kesen Vali Çınar, emeği geçenlere teşekkür etti. Belediye başkanı Muharrem Akdemir de öğrencilere sosyal sorumluluk projesi kapsamında güzel bir iş çıkardıklarını söyleyerek emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz