O ŞİMDİ ASKER…(foto galeri)

O ŞİMDİ ASKER…(foto galeri)
8 Mayıs 2017 Pazartesi 19:24

Timuçin ÖZAT/ Yenihaber

Karadeniz Ereğli’de, Yenihaber gazetesinin sayfa editörü Yalçın Şenol’un oğlu Ufuk Şenol, vatani görevini yapmak üzere askere uğurlandı.

Haber merkezi - Karadeniz Ereğli’de gazetemizin sayfa editörü emekli matbaacı Yalçın Şenol’un oğlu, Özel Anadolu hastanesi personellerinden 21 yaşındaki Ufuk Şenol, vatani görevini yapmak üzere acemi birliği olan; Isparta merkezde, Terörizmle Mücadele Eğitim ve Tatbikat Merkez ve 40'ıncı Piyade Eğitim A.  1’inci P. Eğt. Tb. Komutanlığına teslim oldu.

Otagardan ailesi, akrabaları, arkadaşları ve Anadolu hastanesi personeli tarafından uğurlanan Şenol, tüm sevdikleri ile teker teker vedalaştıktan sonra otobüsle birliğine hareket etti. Asker uğurlaması esnasında duygusal anlarında yaşandığı gözlemlendi.

Yorumlar
  • Mustafa
    9 Mayıs 2017 Salı 19:53

    hayırlı tezkereler

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz