OBM’de eğitim tatbikatı

OBM’de eğitim tatbikatı
2 Nisan 2017 Pazar 21:35

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü’nde orman yolları etüt-aplikasyon ve şebeke planı tatbikatları düzenlendi.

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Yeni Yol Etüd-Aplikasyon, Sanat Yapısı, Yol Şebeke Planı, Yeni Yol Yapımı, Büyük Onarım ile denetim ve kontrol yapımı konularında İşletme Müdürlüğünde eğitim tatbikatı düzenlendi.

Orman Bölge Müdür Yardımcısı Gültekin Aksan ve Makine İkmal Şube Müdür Ayhan Arat, yol etüt uzmanı Metin Kangal tarafından verilen eğitimler Safranbolu ve Yenice Orman İşletme Müdürlüklerinde düzenlendi. Eğitime İşletme Müdürü, Müdür Yardımcısı ve işletme şefleri de katıldı.

Bartın ve Dirgine İşletme Müdürlüklerinde düzenlenecek olan eğitimler ile Orman Yolları Etüt-Aplikasyon ve Şebeke Planı Tatbikatları sona erecek.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz