OCAK, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN YEMİN TÖRENİNE KATILDI

OCAK, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN YEMİN TÖRENİNE KATILDI
9 Temmuz 2018 Pazartesi 22:13

HASAN HAŞIL

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, Recep Tayyip Erdoğan'ın, bugün Beştepe'de düzenlenen Cumhurbaşkanlığı göreve başlama törenine katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni görevinin ülkeye, millete ve iş dünyasına hayırlı olmasını dileyen Ocak, “Bugün Cumhurbaşkanlığı külliyesinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın göreve başlama törenine katıldık. Ülkemize milletimize iş dünyamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz