OCAK’DAN TÜM ÜYELERE ÇAĞRI

OCAK’DAN TÜM ÜYELERE ÇAĞRI
11 Ekim 2018 Perşembe 11:07

Yenihaber

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, enflasyonla top yekün müdale programı kapsamında düzenlenen indirim kampanyasına tam destek vererek, “Bizler de Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası ve Alaplı iş dünyası olarak zor zamanlarda kenetlenmeyi bilen bir bölge olarak üzerimize düşeni yapacak ve Bu güveni boşa çıkartmayacağız. Devletimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun tüm odalarla birlikte “Enflasyonla mücadeleyi sahipleneceğiz ve firmalarımızın en geniş şekilde katılımı için çalışacağız” şeklinde çağrısına tam destek verdi.
 
Enflasyonla Mücadele Programı'nı desteklediklerini Meslek komiteleri, Meclis ve Yönetim Kurulu başta olmak üzere üyelerle yoğun bir katılım için çalışacaklarını belirten Ocak, şöyle konuştu: “Enflasyonla topyekün mücadele programı çerçevesinde indirim kampanyası düzenlenmiştir.Tüketici fiyat endeksi içerinde bulunan 407 adet ürün ve hizmet içeriğinden Yıl sonuna kadar satışını yaptığı ürünlerde en az yüzde 10 indirim uygulamak isteyen üyelerimiz program dahilinde Enflasyonla mücadele kampanyasına katılacağını ve indirim uygulayacakları ürün listesive görsellerini odamıza 22 ekim tarihine kadar bildirmeleri halinde firma unvanı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine bildirilerek ülke çapında kampanyaya katılan firmalar listesinde yer alacaktır.
 
Maliye ve Hazine Bakanı sayın Berat Albayrak tarafından açıklanan programa Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu'nun, "81 il ve 160 ilçedeki odalarımız ve borsalarımızla birlikte enflasyonla mücadeleyi sahipleneceğiz ve firmalarımızın en geniş şekilde katılımı için çalışacağız."açıklamasına binaen;"Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz ve Sayın Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu, her zaman olduğu gibi bir kez daha tüm oda ve borsa camiasıyla birlikte büyük bir sorumluluk üstlenmiş, 'Türk özel sektörü, devletimizle birlikte topyekun birlik ve beraber sergileyecek, elini taşın altına koyacaktır' diyerek, odalarımız başta iş dünyasını göreve çağırmıştır. Bizler de Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası ve Alaplı iş dünyası olarak zor zamanlarda kenetlenmeyi bilen bir bölge olarak üzerimize düşeni yapacak ve Bu güveni boşa çıkartmayacağız. Devletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Etrafımızın ateş çemberi olduğu bu günlerde Alaplı TSO ve Alaplı iş dünyası olarak Enflasyonla Mücadele Programı'nı destekliyor, Meslek komitelerimiz, Meclis ve Yönetim Kurulumuz başta olmak üzere üyelerimizle Yoğun bir katılım için çalışacağımızı da ifade ediyoruz.”
Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz