OCAK VE YÖNETİMİNDEN HACIKULOGLU'NA ZİYARET

OCAK VE YÖNETİMİNDEN HACIKULOGLU'NA ZİYARET
9 Mayıs 2018 Çarşamba 10:07

HASAN HAŞIL

Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Haldun Hacıkuloğlu’nu ziyaret etti.

Beraberinde Meclis Başkanı Nedim Kaplancan, Başkan Vekili Tarık Yazıcı, Yönetim Kurulu Üyesi Şerafettin Acar, Meclis Üyesi Gökhan Güney ve Oda Genel Sekreteri Taner Arslan ile birlikte Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Haldun Hacıkuloğlu’nu makamında ziyaret eden Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, hayırlı olsun temennisinde bulundu. Başarılar diledi.

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Haldun Hacıkuloğlu’ da Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak ve yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Ziyarette ayrıca karşılıklı görüş ve fikir alışverişinde bulunuldu. Hatıra fotoğrafı çektirildi.  

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz