OCAKÇI, ADAYLIĞINI AÇIKLADI

OCAKÇI, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
7 Aralık 2017 Perşembe 15:40

YENİHABER

Kdz. Ereğli İlçesinde Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakçı, 9 Aralık Cumartesi günü yapılacak İlçe kongre öncesi yeniden İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Ocakçı, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Teşkilatının 9 Aralık Cumartesi günü yapılacak kongre öncesi yoğun katılımla parti binasında basın toplantısı düzenleyerek adaylığını açıkladı.Yoğun katılımlarından dolayı herkese teşekkür eden Ocakçı yaptığı açıklamada, "Biz seçime giderken de, seçim bittikten sonra da hep biriz ve beraberiz. Bazı şeyleri vurgulamakta yarar görüyorum. Buradan sesleniyorum; Cumhuriyet Halk Partisi devrimdir, direniştir, kuruluştur ve kurtuluştur. Bunu herkes bilsin. Cumhuriyet Halk Partili demek canını hiçe sayıp toprağın da altında yatan Kuvva-i Milliye gibi olmaktır. İlk gün karşınıza çıkarken duyduğum heyecan ve geçmişten bugüne vermiş olduğumuz mücadelenin kazanımlarından aldığım cesaretle daha güçlü bir örgüt için ilçe başkanlığı adaylığımı açıklıyorum” dedi.
ÜLKE KADERİNİN
BELİRLENECEĞİ SEÇİMLER
2018-2019 yılında Ülke kaderinin belirleneceği bir seçim olacağını ifade eden Ocakçı konuşmasını şu şekilde sürdürdü ;“Ya bu meretlerden silkeleneceğiz, ve kalkacağız ya da zorlanacağımız anlar yayacağız. Bu nedenle Kdz Ereğli’den başlamak üzere elimizi taşın altına koymaya devam etmek istiyoruz. Kardeşlik, birlik, beraberlik duygusundan ayrılmayarak yolumuza devam etmeye edeceğiz.2109’a giderken siyasi beklentiler artık önemli değil, hatta bu kritik süreçte anlamı da yok, kişilere takılmanın da anlamı yok.Önemli olarak ilk söylenmesi gereken şey; Kdz Ereğli Belediye Başkanlığını ve Genel Seçimleri CHP’nin kazanmasıdır. Partimizi zedelemek isteyenlerin amacına ulaşmasına izin vermeyeceğim, bunu buradan herkes bilsin. Biz belediye başkanlığı, milletvekilliği için yola çıkmıyoruz. Biz partimizin 2 yıl daha başarısı için ilçe yönetimine talibiz. Bizim belediye başkanlığı, milletvekilliği talebimiz olmayacaktır. Bizim yolumuz belli ve bu yol için buradayız. Koltuğa oturmak önemli değil, belediyeyi kazanıp, Cumhuriyet Halk Partisinin bayrağını o belediyeye dikmek önemlidir. Cumhuriyet Halk Partisinin Bayrağın dalgalanmasıyla biz başardığımızı anlayacağız.Bizler için koltuklar önemli değil, Cumhuriyet Halk Partisinin ilelebet varlığı ve iktidara taşınmasıdır. Ereğli İlçe Başkanlığına bu duygu ve düşüncelerle kongrede adayım, ekip arkadaşlarım ile birlikte hedeflerimizi gerçekleştirmek için durmadan çalışacağımıza söz veriyorum. Her bir Cumhuriyet Halk Partisi üyesine, bizlere destek veren sizlere ve emeğinden, gayretinden dolayı her bir yönetici arkadaşıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Mustafa Kemal’in dediği gibi; ‘’ Hiç dinlenmemek üzere yola çıkanlar asla ve asla yorulmaz ‘’ sözünden yola çıkarak biz de bu anlayışla çalışmaya aday olacağımızı buradan açıklıyoruz” diye konuştu. Ocakçı konuşmasının ardından tebrikleri kabul ederken,toplantı toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz