OKUMANIN YAŞI YOK

OKUMANIN YAŞI YOK
11 Haziran 2017 Pazar 19:00

Timuçin ÖZAT - Fedai KAÇAR / Yenihaber

Zonguldak İli Arı Yetiştiricileri Birliği (ZAYBİR) Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Güney, 61 yaşında olmasına rağmen üniversite olunda ilerliyor.

Haber merkezi - ZAYBİR Başkanı Selahattin Güney, hedefinin veterinerlik veya kimya okumak olduğunu söyledi.

Gazetemize değerlendirmelerde bulunan yapan Güney, okumanın yaşı olmadığını belirterek; “Geçen yıl girdiğim ÖSYM sınavında 0.4 puanla barajı aşamadım, bu yıl barajı aştım ve LYS sınavlarına girmeye hak kazandım. LYS sınavlarında yabancı dil hariç, diğer 4 sınava da giriyorum. Hedefim veterinerlik veya kimya okumak. Çalışan öğrenciler için sorular hiçte zor değildi, 45 yıl önce aldığım eğitimle ben bu sınavlara girebiliyorsam biraz ders çalışan öğrenciler çok rahatlıkla yüksek puan alabilirler. Büyük bir keyifle sınavlara giriyorum ve başarılı olacağıma inanıyorum. Emek veren ders çalışan tüm öğrencilerimize de başarılar diliyorum”dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz