ONLAR BİZİM GURURUMUZ

ONLAR BİZİM GURURUMUZ
28 Aralık 2017 Perşembe 12:19

YENİHABER

Alaplı Kasımlı Ortaokulu 2017-2018 EÖY Okul Sporları Küçük Kizlar voleybol müsâbakalarında tüm maçları kazanarak ilçe birincisi oldu.

Alaplı Kasımlı Ortaokulu Müdür Yardımcısı Bahattin Duman, tüm maçlarını kazanarak ilçe birincisi olan Kızları ve onları eğiten hazırlayan öğretmenleri kutladı

Kızlarıyla gurur duyduğunu belirten Duman, “Küçük Kizlar voleybol ilçe şampiyonu kızlarım, bütün maçlarını cok farklı kazandılar. Bu takımın oluşmasında emeği olan Eski Beden Eğitimi öğretmenimiz Pınar Kuran'a cok teşekkür ediyorum. Kızlarımı tebrik ediyor ve onlarla gurur duyuyorum” dedi.

Yorumlar
  • jdhughdf
    13 Mayıs 2018 Pazar 23:37

    ben kasımlı öğrencisiyim ve voleybolcuyum

  • sınıflar 6-B
    15 Ocak 2018 Pazartesi 22:23

    kasımlı ortaokulu herzaman başarılı öğretmenimiz BAHATTİN DUMAN sayesinde çok başarılı olduk teşekkürler BAHATTİN DUMAN.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz