ONLAR ERDİ MURADINA…

ONLAR ERDİ MURADINA…
7 Ağustos 2017 Pazartesi 10:09

Timuçin ÖZAT/ Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Nezaket-İrfan Yazıcıoğlu’nun oğlu Ömer Yazıcıoğlu, Şerife-Recep Tezcan çiftinin kızı Büşra Tezcan ile hayatını birleştirdi.

Haber merkezi - 06 Ağustos 2017 tarihinde, Karadeniz Ereğli ilçesinin Gülüç beldesinde yer alan Büyük Anadolu hotel, belki de son yılların en muhteşem ve protokol,  siyasetçi,  iş dünyasının bir araya geldiği düğün oldu.

Karadeniz Ereğli’de faaliyet gösteren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili İrfan Yazıcıoğlu’nun oğlu Ömer Yazıcıoğlu, geçen sene nişanlandığı Büşra Tezcan ile dünya evine girdi.

Bölgenin en büyük otellerinden biri olan Büyük Anadolu hotelde saat 19:00’da başlayan düğün merasimine, Kdz. Ereğli’nin yanı sıra şehir dışından da katılım yoğun oldu.

İki binin üzerinde davetlinin iştirak ettiği düğünde, Büşra ve Ömer çiftinin heyecan ve mutlulukları adeta gözlerinden okunuyordu.    

HEPSİ BİR ARADA...

Çiftin salona girmesi ile başlayan düğün törenine yoğun programlarından dolayı katılamayan kişilerin mesajları okundu. Listenin uzun olduğu mesajlarda; Cumhurbaşkanlığı adına telgraf gönderen Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, Başbakan Binali Yıldırım, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu, Bilim ve Sanayi Bakanı Faruk Özlü, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve daha çok sayıda siyasitçi, kurum ve kuruluşların temsilcilerinin mesajları okundu.

Çiftin nikâhı ise Gülüç beldesi belediye başkanı Gökhan Demirtaş kıydı. Çiftin nikâh şahitliklerini ise, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, CHP Zonguldak Milletvekili Avukat Ünal Demirtaş, Alaplı ilçesi belediye başkanı Nuri Tekin, AK Parti 22. ve 23. dönem Zonguldak milletvekilleri Fazlı Erdoğan, Polat Türkmen, 24. dönem milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, Danıştay Üyesi Zeki Yiğit, Karadeniz Ereğli önceki dönem belediye başkanı Halil Posbıyık tarafından yapıldı.

Bölgemizde yaşanan son senelerin en muhteşem düğününde, protokol, siyasetçi, çeşitli sivil toplum kuruluşları, cemiyet ve derneklerin temsilcileri ile yönetim kurulu üyeleri, iş sektöründen çeşitli isimler ve binlerce davetli bu düğünde buluştu.

Dans ve oyun havalarının da çalındığı ve davetlilerin eğlenceli saatler geçirdiği düğün geç saatlerde sona erdi.

Bizde Yenihaber gazetesi ailesi olarak, Büşra & Ömer çiftine, aileleri ile birlikte bir ömür boyu mutluluklar temenni ediyoruz.  

Yorumlar
  • Levetn
    7 Ağustos 2017 Pazartesi 10:39

    OO MUTLULUKLAR BİR YASTIKTA KOCARSINIZ İNŞALLAH :))

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz