ONLAR İÇİN ÖĞRENCİLERİN BAŞARISI DA ÖNEMLİ, SAĞLIĞI DA

ONLAR İÇİN ÖĞRENCİLERİN BAŞARISI DA ÖNEMLİ, SAĞLIĞI DA
15 Şubat 2018 Perşembe 11:34

HASAN HAŞIL - FEDAİ KAÇAR

Karadeniz Ereğli Özel Anadolu Hastanesi ve Alaplı Milli Eğitim Müdürlüğünün katkıları ile Alaplı Anadolu Lisesi kız öğrenci ve velilerine yönelik ‘Kanser ve Erken Teşhisi’ konulu seminer düzenlendi.

Alaplı’da gerek başarı grafiği gerekse öğrenciler ve velilere yönelik önemli etkinlikler ile adını duyuran Alaplı Anadolu Lisesi çok önemli bir etkinliğe daha imza attı. Öğrencilerinin başarısının yanında onların sağlıklı yetişmesine de önem veren Alaplı Anadolu Lisesi Müdürü Ersin Atlıhan ve Okul Yönetimi Kdz. Ereğli Özel Anadolu Hastanesi  ve Alaplı Milli Eğitim Müdürlüğünün katkıları ile okuldaki kız öğrenci ve velilerine yönelik ‘Kanser ve Erken Teşhisi’ konulu seminer düzenledi.

Alaplı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda Kız öğrencilerin ve velilerin yoğun katılımı ile gerçekleşen seminere Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik, Milli Eğitim Şube Müdürü Arife Çevik, Alaplı Anadolu Lisesi Müdürü Ersin Atlıhan, Okul Yönetimi, Kdz. Ereğli Özel Anadolu Hastanesinde görevli Opr. Dr. Mülkiye Kabakçı, kız öğrencileri ve veliler katıldı.

Seminerde konuşan Kdz. Ereğli Özel Anadolu Hastanesinde görevli Opr. Dr. Mülkiye Kabakçı, Sağlıklı Beslenme, Obezite ve Hijyen, Kanser Nedir? Kanserden Korunma ve Sigaranın Zararları” konularında bilgiler verdi. 

Semine sonunda Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik tarafından semineri veren Kdz. Ereğli Özel Anadolu Hastanesinde görevli Opr. Dr. Mülkiye Kabakçı’ya plaket ve çeşitli hediyeler takdim edildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz