ORTADOĞU, İRAN, TÜRKİYE !!!

ORTADOĞU, İRAN, TÜRKİYE !!!
7 Ocak 2018 Pazar 22:43

YENİHABER

Siyonizm Yahudilerin radikal sömürge ve İsrailm oğullarının insanlığın üstün yaratıklar olduğu, diyer insanların İsrail oğullarina hizmetkârı olarak yaratıldığı kanaatindedirler.

Siyonizm Yahudilerin radikal sömürge ve İsrailm oğullarının insanlığın üstün yaratıklar olduğu, diyer insanların İsrail oğullarina hizmetkârı olarak yaratıldığı kanaatindedirler.

Oysa ki KUR’AN-I AZUMUŞAN da Maide suresinde, Bakara suresinde bir çok ayette belirtildiği gibi lanetlenmistirler. Dünyada yaşayan yahudi sayısı 20 milyonu geçmemektedir. Ammaaa müslümanların gaflet, delalet, hiyanet, kavramlarına gömüldükleri içindirki bu siyonistler Orta Doğu da müslümanların yaşadığı bütün cografyaları kan gölüne çevirmektedirler.

Yahudilerin bir çoğu da İslam’la şereflenmiştir! Şu Yahudilerin belkide yüzde beşi orjinal yahudidir. Dünya Yahudilerin içinde (siyonizmi reddeden ) Filistin halkına yardım eden topluluk mevcut olduğu bilinmektedir. Siyonizmin ağa babaları dünya finansının başında olduğu bilinmektedir. Amarika’yı siyonistlerin yönettiği aşikardır. Ortadoğu'yu kan gölüne çevirirken Amerikan askerleri savaştırılıyordu. Amarikalılar çocuklarını göndermeme sesleri yükselince siyonistler kesenin ağzını biraz daha açarak kardeşi kardeşe yok ettiriyorlar. İç karışıklığı çıkartıp silahı satar müslüman müslümanı katlederken siyonist purosunu yakar viskisini keyfle zıkkımlanırken kardeş kardeşi katlederken zevkten çatlar. Eee müslüman uyanık olacaktı siyonistin uşağı olmayacaktı? Maalesef 19’den beri müslüman coğrafyada kan dökülmeyen bir yıl yoktur. Orta Doğu Müslümanları Osmanlı'yı Siyonizmin oyunlarına gafilce sattılar. Sonuç şimdiki yaşananlar. Halaaa uyanmıyorlar....

Orta Doğu kan gölü sıra İRAN'DA ondan sonra TÜRKİYE...!!!!!???????
İran’daki olaylar ne geçim derdi nede baş örtüsü. Siyonizmin
diz çöktürme denemesi. Başarılı olamayacaklar ammaaa bir daha
denemektende geri durmayacaklar. Çünkü hedef büyük İsrail.
İran’daki olayları iyi okuyamazsak sıra bizde yüzde Bin Beşyüz.
Güzel ülkemin güzel insanları savaş çok kötü ve acımasız.
Kendimize gelmemiz lazım neyi alkışladığımızı neyi yerdiğimizi
bilmezsek sonumuz Orta Doğu’dan farksız olmaz. Büyük İsrail'in
önündeki en büyük engel İRAN ve TÜRKİYE’dir. Siyonizm bu
iki ülkeyi tarumar etmediği müddetçe başaramıyacağını çok iyi
biliyor. Onun içindir ki a, b, c planlarını sırayla uygulayacak.
Siyonizmin tek geçim kaynağı faiz! Müslümanlar derhal faizden
uzak durmalı vede ivedikle üretip tüketmelidir. Üretip tüketme
toplumuna dönmediğimiz müddetçe kusura bakmayın binenimizde
gemliyenimizde değişmeyecektir. Siyonizmin hizmetkârı
olmaya devam ederiz. Birbirimizi sevmeliyiz, sevmeliyiz,
sevmeliyiz. Müslümanın müslümandan başka güveneceği
dayanağı da yoktur olmayacaktırda ....
Siyonizmin iğrenç pencesinden kurtulmanın tek yolu vatanımıza sahip çıkmaktır. Her yönüyle her şekliyle...
Hoşça ve dostça kalın.. .

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz