OTOMOBİLİN EL FRENİ BOŞALINCA...

OTOMOBİLİN EL FRENİ BOŞALINCA...
12 Ağustos 2017 Cumartesi 15:16

İHA

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, park halindeki otomobil el freninin tutmaması nedeniyle hareket ederek duvardan sarktı.

Olay, Karadeniz Ereğli ilçesinin Müftü Mahallesi Filtepe Sokak üzerinde meydana geldi.

İddia göre, Ramazan Açıkgöz 67 TM 356 plakalı otomobilini yol kenarına park etti. Bir süre sonra otomobil hareket etmeye başlayarak yaklaşık 50 metre giderek yaklaşık 2 metrelik duvardan dik şekilde düştü. Meydana gelen kazada otomobilde büyük hasar meydana gelirken herhangi bir yaralanma ya da can kaybının yaşanmaması ise sevindirdi. Otomobil sahibi aracını gördüğünde büyük bir şaşkınlık yaşarken, polis ekipleri kaza ile ilgili olarak tutanak tuttuktan sonra olay yerinden ayrıldı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz