Oda Başkanından SGK Müdürüne ziyaret

Oda Başkanından SGK Müdürüne ziyaret
10 Mayıs 2018 Perşembe 19:06

iha

Alaplı Sosyal Güvenlik Müdürlüğüne Alaplı Şöförler odası Kemal Çam ziyaret etti.

Alaplı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Müdürü Muzaffer Perdahcıoğlu,Alaplı Şöförler oda yönetimini ağırladı. Ziyaretten çok memnun olduğunu belirten SGK Müdürü Perdahcıoğlu : "Alaplı halkının sıcaklığı ve samimiyeti beni çok mutlu ediyor. Oda başkanlarının ziyareti bizleri onurlandırdı" diye konuştu.
Ziyarette konuşan Alaplı Şoförler Odası Başkanı Kemal Çam, "Teşvikler ve Yapılandırma konusunda Muzaffer Perdahcıoğlu'nu oda olarak ziyaret ettik ve İlçemiz ile ilgili istişarelerde bulunduk. Ben sahsım ve yönetim kurulum adına hayırlı olsun temennisinde bulunuyor ve başarılar diliyorum” dedi.
Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz