Oğlunun sakladığı uyuşturucuyla yakalandı

Oğlunun sakladığı uyuşturucuyla yakalandı
9 Mayıs 2018 Çarşamba 18:49

iha

Zonguldak'ta uyuşturucudan tutuklanan oğlunun sakladığı uyuşturucuyla yakalanan baba gözaltına alındı. Ormanlık alanda gömülü olan çuvalda 3 kilo 100 gram uyuşturucuyu madde ele geçilrildi.

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde Jandarma ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda tutuklanan şüphelinin babası, oğlunun sakladığı ve ormanlık alana gizlediği 3 kilo 100 gram uyuşturucuyu sevk ederken yakalandı. Edinilen bilgiye göre Jandarma ekipleri 2 Mayıs 2018 tarihinde Çaycuma ilçesine bağlı Perşembe Beldesi’nde uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen Soner A.,(42) isimli şahsa operasyon düzenledi. Operasyonda, şahsın otomobilinin motor kısmına gizlenmiş 400 gram esrar ve 3 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi. Gözaltına alınan Soner A., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ekipler uyuşturucu ticareti yapan Soner A.’nın tek başına olmadığından ve uyuşturucu maddenin daha fazla olabileceğinden şüphelenerek teknik takibe devam etti. Gece saat 04:00 sıralarında evden çıkan baba Yaşar A.,(72) oğluna ait olduğu öğrenilen ve ormanlık alana gömülü olan uyuşturucuyu çıkartıp başka bir yere sevk etmek istedi. Uyuşturucuyu poşetlere ve çuvala koyan Yaşar A., düzenlenen operasyonla gözaltına alındı. Ele geçirilen çuvalda 10 adet uyuşturucu dolu cam kavanoz ve iki adet dolu siyah poşet içerisinde kubar esrar maddesi ele geçirildi.Yaşar A., gözaltına alındı. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz