Otomobil takla attı, sürücüsünün burnu bile kanamadı

Otomobil takla attı, sürücüsünün burnu bile kanamadı
9 Mayıs 2018 Çarşamba 15:14

iha

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde plajlar mevkiinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil takla attı. Kazada sürücü kazayı şans eseri yara almadan atlattı.

Edinilen bilgiye göre, Alaplı'dan Ereğli ilçesi yönüne giden Aydın A. yönetimindeki 67 LV 649 plakalı otomobil, Ereğli-Alaplı Karayolu’nun plajlar mevkisi yakınlarında kontrolden çıkarak takla attı. Otomobil sürücüsü Aydın A., kazayı şans eseri yara almadan atlattı. Diğer sürücülerin yardımıyla da ters dönen otomobilinden çıkarıldı.

Kaza nedeniyle plajlar mevkisi Ereğli istikametinde bir şerit trafiğe kapandı. Kısa süreli trafik yoğunluğu yaşandı.

Kazayla ilgili soruşturma sürüyor. 

Yorumlar
  • Deniz
    10 Mayıs 2018 Perşembe 15:18

    AYDIN USTAMIZA GEÇMİŞ OLSUN

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz