Otomobil ve kamyonet çarpıştı: 4 yaralı

Otomobil ve kamyonet çarpıştı: 4 yaralı
24 Mayıs 2017 Çarşamba 10:49

İHA

Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı beldesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.

Kaza, 23 Mayıs Salı günü Ormanlı beldesi Kızılcapınar köprü çıkışında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Ahmet Geçay'ın kullandığı 67 LF 976 plakalı hafif ticari kamyonet ile Onur Aldal'ın kullandığı 20 NH 208 plakalı otomobil köprü çıkışında çarpıştı. Kazada kamyonette bulunan Ahmet Geçay, Muharrem Geçay, otomobil sürücüsü Onur Aldal ve Ümmüsel Aldal yaralandı. Çarpma sonrası araç içinde sıkışan Ahmet Geçay sağlık ekipleri ve vatandaşların da yardımı ile sıkıştığı yerden kurtarılarak ambulansa alındı.
Yaralılar olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Ereğli Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu ve hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

Kazada hurdaya dönen araçlar çekici ile olay yerinden kaldırılırken, yaklaşık 1 saat trafiğe kapanan yol çalışmanın tamamlanması ile açıldı.

Jandarma ekipleri kaza ile ilgili inceleme başlattı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz